Opel Vivaro 2.0 cdti Blaszak 2011 Cena 23.900 zł
Witam, mam do sprzedania samochód marki
Opel Vivaro 2.0 cdti Diesel z manualną skrzynią biegów.
Cena Brutto
Lakierniczo bardzo ładny nie ma żadnych pęcherzyków ani oznak korozi bardzo ładna sztuka.
Opel zarejestrowana w Polsce
Dla zainteresowanych to nie był Anglik tylko gril założony z anglika ponieważ jest dużo tańszy od oryginału a Oryginalny połamał się zimą przy nie umiejętnym odśnieżaniu samochodu.
Pierwsza rejestracja 2012 rok.
Samochód jest w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wizualnym, czysty i komfortowy.
Badanie techniczne oraz ubezpieczenie OC, oczywiście aktualne.
Zapraszam na oględziny i jazdę próbną. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego, na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie
Dodatkowe informacje:
1.Cena do negocjacji na miejscu
2.Zachęcamy do jazdy próbnej
3.Każdy nasz samochód przed zakupem sprawdzamy na stacji
diagnostycznej
4.Możliwość kontroli w serwisie
5.Sprowadzamy auta pod indywidualne zamówienie klienta
6.Rejestrujemy samochodu dla naszych klientów do 40 km
7.Atrakcyjne finansowanie kredyt/leasing
8.Możliwość pozostawienia auta w rozliczeniu
9.Zwolnienie z opłaty skarbowej PCC 2%
10.Około 50 samochodów w ofercie
11.Najtańsza kalkulacja AC I OC
12.Rzetelna i profesjonalna obsługa naszych klientów odbieramy z
dworca PKP i PKS
13.Lokalizacja Żywiec ul.Wesoła 178
14.Prosimy o telefoniczne potwierdzenie .
Samochód znajduję się :
Auto Komis BobCars
ul.Wesoła 178
34-300 Żywiec
Zapraszam na naszą stronę internetową bobcars.net posiadamy w ofercie ok 60 samochodów osobowych